Home 
НОВИНИ 
Події року 2007 
ДЮПЦ (о) 
Осередки 
Реєстр Уладів 
Документ 
Методичка 
Книга гостей 

 

 

         2005  2006  2007

28.06-8.07.2005 – Станичний табір ст.. Івано-Франківськ “Рододендрон”. Комендант ст. пл. І.Шевчук, ОЗО, бунч. В.Голутяк, ЧоК. Місце с. Гринків ур. Остодір. Табір пройшов на професійному рівні, не дивлячись на “морську” негоду та шкідливих комах. Всі учасники поділені на три кола, згідно пластового ступеня, що допомогло ефективно розподілити роботу та завдання програми. Взяли участь на таборі калушани, але в алярмовому порядку самодепартувалися J додому. Що ж, це ще раз підтверджує тезу “Пласт для відважних” а матраснічати можна в Артеці. В тому ж часі відбувся табір ст. Коломия для зацікавлених та прихильників. Комендант табору пл. сен. Лариса Бойцан. Учасники табору в бадьорому дусі відбули ви шкільно-оздоровчу тритижневу програму на пластовій оселі Сокіл с. Гринків.

15-16.07 – Похід на г. Говерлу, екологічні акції по прибиранню від бази “Заросляк”. Взяли участь пластуни округи Івано-Франківськ. Станиці Рогатин (Ярослав Зварчук та Василь Лукаш), Черніїв, Чернівці (ст.пл. Ю.Халавко), Косів (пл.сен. Р.Мартинюк), Воскресенці (о.ст. пл І.Петляк, ЛЧ) та інші.

17-30.07 Традиційно пройшов табір УПЮ для зацікавлених та прихильників “Скобині Крила 2005”. Комендант пл.сен. Василь Гуляк, ЧоК та бунчужний ст. пл. Віталій Голутяк, ЧоК.

19.07 Завершився десятиденний крайовий новацький табір в с.Вістова Калуського р-ну. Участь взяли 120 дітей та близько тридцяти виховників з Києва та Франківщини. Діти щасливі та відпочилі в гарних зелених та червоних футболках повернулися до Франківська повні вражень та нових знань. Комендант табору Голво КПС пл.вірл. Наталія Кияк, Гр., та заступник коменданта ст.пл.вірл. Оксана Чепурняк, Буриверхи.  Так тримати Друзі!

25.07 до 5.08 на терені Рогатинщини відбувся окружний табір “Роксоланія-2005”. Провід: ком о. І. Петляк, старшина -Ярослав Зварчук, та Василь Лукаш, ЦМ. Інструкторську кадру забезпечили Лісові Чорти. Табір відбувся за фін.підтримки (5.000 грн.) управління у справах сім‘ї та молоді І-Ф. облдержадміністрації.

5-19.08 Пластуни ст. Черніїв мандрували Сивулею від с.Бистриця.

9 по 12.08 на оселі Чоти Крилатих відбувся традиційно Летунський Табір.

 

7 по 21.08 В АР Крим в селищі Алупка відбувся експериментальний таборовий (УСП) 79 Крайовий Вишкіл Виховників. Під поселення використали нашвидкуруч відремонтований будинок санаторію-школи. Та за меценатської підтримки установлено душову кімнату та туалети. В проводі вишколу комендантами були ст. пл. Руслан Марцинків, ОЗО, а табору “Життя в Пласті” – ст. пл. Віталій Епельбаум, ЧоК. Вишкіл відбули представники Коломийської ст.

23 по 27.08 там же по завершенню і роз’їзду учасників по домівках, прибули виховними з крайових таборів. По серед знаних таборів: Чота Крилатих, Легіон, Джура, Герць, СВТ, КВТ, Новацький крайовий табір та інші - були також і представники Франківської організації гірського розрядного мандрівного табору Говерля. Багато пластунів нашої округи можна було зустріти в літні дні на вулицях Чорноморського прибережжя. Програма таборового дня була насичена та цікава, починаючи спільними корисними заняттями і завершуючи плаванням в чорноморських хвильках. Даний захід відбувся завдяки чудовій організації Голови КПС франківчанки ст. пл. вірл. Наталії Кияк, Гр. Спасибі за чудову роботу!

14.09 в м. Городенка в будинку школяра відбувся науково -   освітянський семінар для бажаючих організувати пластові гурточки при районних школах (позашкільні зайняття) при підтримці відділу у справах сім‘ї та молоді. Погодили провести ВППП на терені оздоровчого табору “Придністровська перлина”.

17.09 V Всеукраїнський мистецький фестиваль “Дитячі мрії” за сприяння Міністерства у справах молоді та спорту від 16 до 18 вересня провів у Івано-Франківську V Всеукраїнський мистецький фестиваль “Дитячі мрії”. Фестиваль є частиною комплексної програми підтримки творчого розвитку дітей і молоді “Я можу”, яку реалізує Пласт.  Метою фестивалю “Дитячі мрії” є сприяння творчому розвитку та естетичному вихованню обдарованих дітей. Учасниками фестивалю стали новаки із різних куточків України: Львова, Дніпропетровська, Тернополя, Івано-Франківська, Білих Ослав. Конкурсна програма фестивалю передбачала виступи дітей віком від 6 до 12 років у п’яти номінаціях: “Маленькі віртуози”, “Пісенний калейдоскоп”, “Танцювальна фантазія”, “Театральні мрійники”, “Умілі ручки”. Цього року леґендою фестивалю стали казки Г.-Х. Андерсена. Щоб надати можливість дітям вперше представити свій талант зі сцени, у веселій дружній атмосфері організаторами було підготовлено триденну ігрову програму. Адже важливо було не тільки виділити переможців конкурсних змагань, а й дати творче заохочення всім його учасникам.18 вересня було організовано зустріч із членами популярного гурту “Ґринджоли”. Програма була надзвичайно насиченою і залишила у всіх дітей яскраві враження і спогади на все життя. Справді, та атмосфера творчості і емоційного піднесення, яку сформували організатори, не могла не залишити сліду в душі кожного учасника. (подав ст. пл. Сергій Летенко, СМ)

25.09. у м. Івано-Франківськ відкрито пам‘ятник В.Чорноволу на перехресті однойменної вулиці і вул. Січових Стрільців. Серед присутніх Голова ОДА, Головний начальник управління туризму і культури пл.сен. В. Федорак, СМ, та інші поважні представники влади, а також посеред знаних представників  національної еліти відвідала Прикарпаття дружина В. Чорновола Атена Пашко. В організації урочистого відкриття допомогли пластуни станиці І-Ф.

Того ж дня відбулося посвячення пластової домівки по вул.Павлика,10. Відкриття пластового року на пляцу перед “Білим Домом”. В домі “Просвіти” батьки та пластуни мали нагоду оглянути чудову та цікаву програму за підготовки наших пластунів. І вистава на мотиви п’єси “Мара” (а я вам скажу- фест файно було), і танці запального фламенко, танго, Н. Лугарєв молодий бард, виступ рок-гурту “Пластмаса” та багато іншого. З Союзу Українок виступила п. Л.Островська.

30.09-1.10. в с. Михальче  Городенківського р-ну, в таборі “Перлина Придністров‘я” за сприянням та ініціативи освітян району, відділу у справах сім‘ї та молоді, голови РДА п. Б.М. Кобилянського та представників місцевих організацій КУН, КУІнтелегенції, розпочався дводенний ВППП для вчителів районних шкіл (21), що виявили готовність в організації позакласної роботи із здібною молоддю а організування її в пластових гуртках. Для вишколу спеціально розроблено посібник “Крок за кроком” з підбором теоретично-практичних тем для проведення перших сходин. Передано декілька примірників журналів “Юнак” та “Готуйсь” виховникам, та нагороджено 51 юнаків і юначок юнацьким журналом кожного зокрема. Комендант ВППП ст.пл. В.Епельбаум, ЧоК висловлює вдячність інструкторській допомозі пластунів В. Голутяку, Ю.Лучину, О.Чепурняк, О.Криволінській, Ю.Лопушинська та Н.Карабін (до речі дві останні вже старшопластунки!). Вагому допомогу нам надала осередкова Тетяна Гулякова – працівник райвідділу молодіжної політики та можливо паланкова!!! J.

8.10. - Нарешті! Сталося! Поріднилися МИ, в особі наших курінних Зореслави Багнюк, L і Петра Гавриша, ЧоК. Шлюб відбувся у Львові а забава у просторому приміщенні  ресторану з-ду „Автонавантажувач”. Ой і весело було та смачно. Представники обох куренів запропонували присутнім й Молодятам веселі імпрези та мистецькі виступи. Давненько я вже не бував на такому мистецькому весіллі. У весільну подорож подружжя  Петра та Зореслави Гавриш вибрались аж до Єгипту. Кажуть, що експедиція була досить цікава і пізнавальна. Хай живе ЛІТА-ЧоК J.

13.10.2005 На межі двох областей Хмельницької та Тернопільською, над р.Збруч відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятного хреста на місці, яке вказав один із колишніх свідків - співучасник вбивства та знищення командуючого УПА Р. Шухевича. Пошуковій групі водолазів вдалося знайти рештки костей на дні ріки, але доки аналіз ДНК не підтвердить  ідентичність рештків з особою Шуха, важко щось стверджувати. Від Франківська прибула делегація організована В.Федораком, в складі В.Соколовської та В.Епельбаума та ін. Там зустріли наших добрих приятелів з Хмельницької, Кам‘янець-Подільська та Тернопільської станиць, здебільшого представників ОЗО.

14.10. Продовженням тематики про подвиг Чупринки та партизанів УПА стало відкриття у франківському музеї визвольних змагань Прикарпаття, виставки, присвяченої Роману Шухевичу. Наступною важливою подією стало відкриття пам’ятника курінному УПА „Благому” в с.Саджава.

14-16.10. – Відбулася І Окружна Новацька Спартакіада в станиці Іваниківка. Комендант ст.пл. Оля Сухоребська вирішила втілити програму „антиузалежнення від комп’ютерів” в досить цікавій формі, а саме зацікавити новацтво спортивними змаганнями до проведення здорового і активного способу життя. В організації спартакіади взяли участь ст.пл. Оксана Епельбаум, яка забезпечила домовленість з дирекцією школи в с.Іваниківка та з кухаркою, що дозволило провести змагання на досить високому рівні. Смачна їжа, насичена програма, веселі змагання та українські вечорниці, подарунки та грамоти для переможців в різних номінаціях та змагах це тільки невеликий перелік успішності окружного заходу. Кількість учасників – 60 осіб, серед котрих новацтво ст. Івано-Франківськ, ст. Іваниківка та новацькі виховними з обох станиць. Маємо надію, що на наступну спартакіаду приїде вже більше новацьких команд. Харчування та транспортні послуги спільно покрили станичний Івано-Франківська, та окружний референт юнацтва за рахунок окружних внесків. 

21-23.10. – Відбулася ІІІ Крайова Спартакіада, в якій взяли участь понад 300 учасників. Приємним є той факт, що проводячи кілька змагань із сильними суперниками з футболу, волейбол та баскетболу із метою потрапити у фінал: перемогли представники нашої округи! Серед дівочих команд – „Хмари” Іваниківської станиці  а серед хлопчачих г. „Дикобрази” (к.ч.59) Франківської станиця. Вітаємо! Молодці! Всі події проходили в приміщеннях школи-інтернат по вул. В.Чорновола, в спортзалі Фізкультурного коледжу, в спортзалі ліцею; а концерт гуртів „Фліт” та „Мертвий Півень” на другий день в приміщенні будинку „Просвіти”. Комендант спартакіади ст.пл. скоб І.Шевчук, ОЗО.

---  В цьому ж часі в приміщенні станичної домівки І.Ф. та на відпочинковому комплексі в с.Вістова проводилися наради КПС, КПР, КРК, статутової комісії, регіональних представників КПС і голів Окружних Пластових Старшин, в якій окрім проводу з України присутні були також представники з Німеччини та Австралії. Було традиційно порушені важливі питання Організації та перспектив розвитку. У суботу, 22 жовтня, було обговорено питання підготовки та проведення IX Крайового Пластового з’їзду, пропозиції змін до Статуту Пласту НСОУ, а також стан виконання резолюцій VIII КПЗ.

У неділю, 23 жовтня, голови Окружних Пластових Старшин, регіональні представники КПС спільно із членами КПС обговорили кілька блоків питань: стан розвитку Пласту після Помаранчевої революції в регіонах, програма розвитку пластових округ, обмін досвідом із розвитку зовнішніх зв’язків на регіональному рівні, а також питання вступу Пласту до СОСР і співпраці зі СПОК. Під час наради відбувся жвавий і корисний обмін думками.

КПС України виносить подяку ст.пл. Р.Марцинківу, ОЗО, пл.сен.В.Федораку, СМ та ст.пл. скобу І.Шевчуку, ОЗО за допомогу в організації семінару.

Було відчутним також супротилежність поглядів на спільну справу, як наприклад: розбудова оселі на Соколі, здобування і утримання нових осель. Ну ж що, можливо з того боку земної півкулі „ліпщіше видно” наші внутрішні проблеми. Нажаль ніхто з почесних гостей так і не відповів на запрошення відвідати ІІІ Крайовий Спортивний Змаг. Напевно весь час пішов на обговорення одвічної дилеми „і як же ж врятувати всесвіт” J.        

19.10. – Відбулася нарада окружного проводу та осередкових в приміщенні „Білого Дому” Івано-Франківської облдержадміністрації. Присутні: від ОПС В.Федорак, В.Епельбаум, від ОПР Я.Зварчук, В.Лукаш, від ст. Ів.-Франківськ І.Шевчук, від Рогатинської паланки Б.Стиславський, від ст. Коломия Л. Бойцан,  від підготовчого осередку Городенки - Галина Буряк (с.Тишківці), від ст. Ямниця Н.Опалинська. Кожен коротко розповів про успіхи й невдачі роботи своїх осередків та літнє таборування.  Вирішили провести 31 жовтня окружне свято-змаг „87-річчя Листопадового Зриву”. LПро проведення зустрічі округи всі зареєстровані станичні були завчасно повідомлені через Вісник Округи „Спільно” №1.

31.10 – О 15.00 відбулося урочисте відкриття святкування „Листопадового Зриву” на площі перед Івано-Франківською облдержадміністрацією в присутності голів міської та обласної адміністрацій п. З.Шкутяка, Р.Ткача та начальника головного управління туризму і культури ОДА п. В.Федорака. Пластуни станиць та осередків: Богородчани (+Саджави), Городенки, Івано-Франківська, Іваниківки, Калуша, Коломиї, вишикувавшись в стрункі лави за старим звичаєм розпочали „Зрив” молитвою, пластовим гíмном, та відчитанням наказу. Погода була сонячною одначе віяло холодним вітром - очевидно із засніжених Карпатських гір. До присутніх звернулися із промовою представники від влади, які щиро вболівають за розвиток патріотичних молодіжних організацій, посеред яких є також Пласт. Провід округи висловлює всім подяку за участь в організації у святкуванні. Нажаль обіцяні кошти з обласного управління сім‘ї та молоді не поступили вчасно (мабуть через затяжну реорганізацію?). Частково покрив найважливіші витрати наш добрий приятель п. Михайло Іванишин працівник головного управління туризму і культури. Дякуємо!!!

 

 

1.11.2005 – Міське святкування Листопадового Чину. О полудні в обласному центрі від Дому ОДА відбувся пам’ятний похід до пам’ятника Д.Вітовського на вул. Грюнвальдську працівників держапарату та деяких політичних організацій. Зі словом виступили: мер міста З.Шкутяк, Р.Постолянюк, із прекрасно підготовленим виступом; завершальну промову мав представник від Пласту В.Епельбаум. О 16.00 відбувся факельний похід за участю МГО, під орудою начальника управління сім‘ї та молоді п. О.Мечевої. Святкування завершилось в Дем’яновім Лазі.     

---  В цьому ж часі в м. Коломиї пластуни під проводом коменданта Юлії Тишків за підтримки місцевого осередку УНП, відбувся Тереновий Змаг „Листопадового Чину”.

---  Іііі J в цьому ж часі в м.Калуші під проводом ст.пл.прих. Олексія Оніщука пройшов 2х годинний тереновий змаг для трьох команд, по завершенню якого всі „круто відірвалися” на українській вечірці місцевого РБК.

13.11. – В с.Княгиничі Рогатинського району відбуватиметься відкриття пам’ятника Р.Шухевичу, який понад рік часу перебував на даних теренах. Програма святкувань: о 10 год. Літургія, о 12 год. урочисте відкриття пам’ятника. 

25.11. – В Богородчанах у приміщенні методичного кабінету будинку райосвіти відбувся традиційний семінар-тренінг для виховників та зацікавлених пластовою методикою. В часі тригодинного практично-теоритичного заняття станичний пл.сен.Василь Гуляк, ЧоК навчив практично учасників-педагогів як провести кілька різноуладових ігор з дітьми, як приймати проби, як здобувати вмілості. Роздано кілька власних заготовок проведення сходин. По завершенні навчань друг Василь запросив усіх нас на солодку гостину, де в більш невимушеній атмосфері всі присутні могли більше поділитися власними думками. Було вельми цікаво, до Франківську повертався з відчуттям щойно перейденого триденного вишколу. З часом таку практику дошколу виховників буде впроваджено і в інші осередки.

29.11. – В с.Тишківці Городенківського району проведено знайомство із Пластом для вчителів та молоді, у приміщенні місцевого клубу. Захід відбувся за підтримки виховників станиці Ів.-Франківськ О.Криволінської, В.Голутяком та В. Епельбаумом та молодого активіста мешканця сего села Андрія Грималюка. Наше знайомство розпочалося з урочистого покладення квітів до пам’ятника Р.Шухевича та декламації віршів учнями місцевої школи. Це невелике але мальовниче село на Покутті має важливе історичне значення на картах нашої історії. Перша письмова згадка про село датована 12 лютим 1448 роком!  Властивим для даного терену було культура трипілля. Не проминула це місце й татарська орда, яка п’ятикратно з 1594 до 1676 рр. чинила напади та страшні руйнування. Місцеві мешканці в буреломні роки прославилися своєю відвагою та любов’ю до  рідного краю. Більше сотні молодих хлопців героїчно воювали в легіонах УСС-УГА. В рядах ОУН-УПА за волю України віддали своє молоде життя  37 хлопців та дівчат. Серед тих три сотенних УПА – вихідці з Тишківців. Сьогодні село славне і своїм музеєм історії та визвольних змагань ім.Р.Шухевича, яким старанно опікується голова „Просвіти” з 1989 р. п. Гафія Кучірка. Бо саме із цього села родина Шухевичів: о. Осип та Анна Шухевичі і їх п’ятеро синів о. Євген, о.Зенон, проф. Волидимир, адм.лікар Ізидор та адвокат Микола. До фонду вищезгаданого музею передано два журнали „Юнак” із життєписом пластуна Р.Шухевича, ЧМ.   Нашу делегацію привітав сільський голова та директор школи. Нарешті у Тишківцях розпочав свою діяльність Пласт.

30.11.- Поріднилися у тайні св. подружжя засновники нашої Округи ст.пл.скоб Андрій Чемеринський, СМ та ст. пл.вірл. Надія Опалинська, Гр. Бажаємо їм щастя і любові.

3-8.12.- За підтримки Головного управління туризму і культури пройшли урочисті дні Грузії в нашій області. Власне 6.12 пройшов концерт в БК м. Городенки, де чудово доповнили власними виступами і наші творчі колективи. Та родзинкою програми були маленька Софі Канделакі з Кахетії, яка після виконання чудових пісень у рідній грузинський мові, з’явилася по якомусь часі в гуцульському строї тай  заспівала з незначними акцентом Червону Руту. Саме це викликало у всіх присутніх сильне захоплення. Ось так! А по завершенні Днів Грузії зробив для себе висновок: грузини не виховують своїх дітей методикою „усюсю”, тому в кожній дитині зростає справжній джіґіт. 

9-11.12.- В пластовій домівці ІФ. відбувся Крайовий Адміністративний Вишкіл. Оргком склали ст.пл. Сашко Аргат, ОЗО і ст.пл. Руслан Марцинків, ОЗО. Вишкіл відбули 20 осіб, з округи взяли участь нажаль тільки представники з Городенківської підгот. паланки Т.Гулякова,  В.Стельмащук, Г.Буряк, С.Кобилянська а також від станиці Іваниківка ст.пл.О.Епельбаум та пл.уч. І.Гаргат. Поселення в готелі „Дністер”. Вишколом опікувалися також І.Шевчук, і В.Епельбаум. Тематика гутірок присвячена здебільшого фінансово-управлінським практикам та процесу співпраці з держ.структурами, формування планово-звітної роботи. Особливою була гутірка дир.філії Приватбанку п. Андрія Стецевича.  

11.12- Відбулися Загальні Збори Станиці Ів.-Франківськ, серед присутніх представники крайового та окружного проводу  (ст.пл.вірл. З.Багнюк,L., пл.сен.В.Федорак,СМ, С.Аргат,ОЗО). Учасники звітно-виборчих зборів відзначали чудову працю станичного ст.пл.скоба Ігора Шевчука (Сіроманець), ОЗО та референтів всіх чотирьох уладів.

Результат голосування не був несподіваним – в наступнім році продовжує свою працю І.Шевчук. ЗЗС-ІФ запропонувало відзначити Ігора Шевчука орденом Св. Юрія в бронзі. Що ж, залишається сподіватися, що крайовий провід належно оцінить самопосвяту нашого Станичного. Так тримати Друже Сіроманець.

14.12 – У м. Городенка відбулася презентація молодіжного  літературного конкурсу „Велеск”. Від Пласту чудово виступив львів’янин  ст.пл.скоб Тарас Гривул – кобза. 

Свято Миколая – Станиця Іваниківка провела благочинну акцію „Святий Миколай завітає до всіх” за підтримки сільського голови п.В.Новосельського. У  станичній домівці  провели творчу програму та подарки для наймолодших пластунів. По завершенні цікавої програми  юнацтво вирушили по домівках самотніх і найстарших мешканців с. Іваниківки. Одна бабуся по отриманих подарунках немовби маленька дівчинка почала пританцьовувати із несподіваної радості виспівуючи -„яка радість, до мене прийшов святий Миколай”. Зі слів станичної Оксани Епельбаум, стало відомо, що діти теж зраділи від відчуття, що можуть на мить стати „Миколаями -добродіями”. Подібний захід відбувся теж і в станиці Косів, де дівочий гурток відвідав із творчою святковою програмою дитячу лікарню. Мюнхен (Німеччина): до більшості з нас вкотре надійшли подарунки від Українців Німеччини (Оля Ткаченко). Станиця Ів.-Франківськ долучилась в допомозі Святому Миколою спільно із „Мальтійською Службою” у зборі та передачі дарунків для Печеніжинської школи інтернату.

16-18.12 – на території бази Лімниця с.Вістова відбувся Крайовий Дошкіл виховників. Ком. П.Гавриш, ЧоК, бунч, Т.Дзень, ЧоК, досвідчені виховники ділилися своїм досвідом, обговорили проблеми виховництва, висловлювали свої пропозиції тай загалом просто цікаво провели всі разом час. Від округи взяли участь Т.Гулякова, М.Тузик, О.Оніщук та інші.

24.12  У Києві відбулася передача Вифлеємського Вогню. До нас він прибув зі Львова.

28.12 – Відбулася окружна нарада окружного проводу і осередкових. О 14.30 в приміщенні пластової домівки по вул. Павлика 10, свої пластові осередки праці представили: Білі Ослави – Василь Дідик, Городенка – паланкова Таня Гулякова, Коломия – Леся Машталер, Калуш – Олексій Оніщук, Косів – станична Оксана Федур, Івано-Франківськ – станичний Ігор Шевчук, Рогатин – паланковий Богдан Стиславський, о.Богдан Рудницький з с.Фрага, + від ОПР – Ярема Зварчук, Василь Лукаш, від Ямниці – станична Надія Опалинська.  Зустріч провадив заступник окружного. Кожен по черзі поділився своїми думками про рік минулий, сподіваннями і намірами. А святий Миколай приготував нам солодку гостину J. Попередньо усно погоджено, що окружний табір відбуватиметься  на теренах Коломийщини, відповідно оргком очолять керівництво вказаної станиці та округи. Тож, готуйте свої гурточки до табору!!!  Про свою відсутність завчасно повідомили: Юрко Халавка, Василь  Гуляк (з причини важкої недуги) та Оксана Епельбаум станична Іваниківки (захист курсової). Всі інші (окрім Болехова) напевно „забылы” про се L. (Даруйте!) На наступний рік напевно все ж таки нарешті відправимо останню панахиду по „мертвих душах” у звітностях.

По завершенні першої офіційної частини зустрічі округи відбулася передача Вифлеємського вогню в Кафедральний собор св.Воскресіння УГКЦ. Через символічний коридор із лав пластунів франківської та коломийської станиці внесено лампаду ст.пл.В.Епельбаумом, і урочисто передано нашому доброму опікунові - настоятелю о.Юрію Новицькому, який привітав всіх присутніх гостей зі святами та поблагословив на наступний рік. Також привітав всіх присутніх Голова Округи В.Федорак, який щойно завершив нараду по обласному держбюджету. В розмові наш окружний відкрив нам добру вістку, що затверджено бюджет на головне управління туризму і культури в досить „круглих цифрах” і є надія, що обласна організація Пласту матиме чудову нагоду офіційно долучитися до реалізації культурно-туристичної діяльності.

31.12.2005-1.01.2006 Почався Новий Рік.

 


Copyright (c) Zeus 2006.All rights reserved.

apostol27(at)mail.ru